- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 2458202 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 2458202 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Plotis [mm] | 136,9mm |
| Aukštis [mm] | 58,9mm |
| Storis [mm] | 17,2mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 2vienai ašiai |
| WVA numeris | 24582 |
| Stabdžių sistema | Akebono |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | 82516400 |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,2cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,4cm |
| Svoris [kg] | 1,462kg |
| Prekės kodas | 2458202 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Plotis [mm] | 136,9mm |
| Aukštis [mm] | 58,9mm |
| Storis [mm] | 17,2mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 2vienai ašiai |
| WVA numeris | 24582 |
| Stabdžių sistema | Akebono |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | 82516400 |
| Pakuotės ilgis [cm] | 15,2cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 8,8cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,4cm |
| Svoris [kg] | 1,462kg |