- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 05P1413 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 05P1413 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Aukštis [mm] | 58,8mm |
| Stabdžių sistema | AKEBONO |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 2vienai ašiai |
| Storis [mm] | 18,4mm |
| Plotis [mm] | 136,7mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |
| Prekės kodas | 05P1413 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Aukštis [mm] | 58,8mm |
| Stabdžių sistema | AKEBONO |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 2vienai ašiai |
| Storis [mm] | 18,4mm |
| Plotis [mm] | 136,7mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su akustiniu nusidėvėjimo įspėjimu |