- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | DP1010100078 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP1010100078 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Storis [mm] | 17,3mm |
| Ilgis [mm] | 136,7mm |
| Aukštis [mm] | 59,2mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su integruotu įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktu |
| Stabdžių sistema | Akebono |
| Prekės kodas | DP1010100078 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Storis [mm] | 17,3mm |
| Ilgis [mm] | 136,7mm |
| Aukštis [mm] | 59,2mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su integruotu įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktu |
| Stabdžių sistema | Akebono |