- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 1315785 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 1315785 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 27mm |
| Porinis gaminio numeris | 1315805 |
| Prekės kodas | 1315785 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 27mm |
| Porinis gaminio numeris | 1315805 |