- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 80004766 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 80004766 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Bendras ilgis [mm] | 42mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 15mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12,1mm |
| Prekės kodas | 80004766 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Būtinas kiekis | 4 |
| Bendras ilgis [mm] | 42mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 15mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12,1mm |