- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 62 79 0019 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 62 79 0019 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 41mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Kreipiamąjai trauklei |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Prekės kodas | 62 79 0019 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Ilgis [mm] | 41mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 41mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Kreipiamąjai trauklei |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Galinis |