- Prekių katalogas
- Šildymas / vėdinimas
- Vidaus pūtiklis
Vidaus pūtiklis
| Prekės kodas | 98190703901 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Šildymas / vėdinimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 98190703901 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Svoris [kg] | 1,08kg |
| Storis [mm] | 148mm |
| Ilgis [mm] | 186mm |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Plotis [mm] | 177mm |
| Prekės kodas | 98190703901 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Svoris [kg] | 1,08kg |
| Storis [mm] | 148mm |
| Ilgis [mm] | 186mm |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Plotis [mm] | 177mm |