- Prekių katalogas
- Šildymas / vėdinimas
- Vidaus pūtiklis
Vidaus pūtiklis
| Prekės kodas | 109826 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Kategorija | Šildymas / vėdinimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 109826 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Vairuotojo padėtis | Vairas kairėje |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be kabelio |
| Jungties korpuso forma | Kvadratas |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms be oro kondicionavimo sistemos |
| Nustatyta įtampa [V] | 12V |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be integruoto reguliatoriaus |
| Sparnuotės skersmuo [mm] | 140mm |
| Ventiliatoriaus menčių skaičius | 48 |
| Korpuso medžiaga | Plastmasė |
| Sukimo kryptis | Rotacija prieš laikrodžio rodyklę |
| Prekės kodas | 109826 |
| Gamintojų leidimas | TOPRAN |
| Vairuotojo padėtis | Vairas kairėje |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Be kabelio |
| Jungties korpuso forma | Kvadratas |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms be oro kondicionavimo sistemos |
| Nustatyta įtampa [V] | 12V |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2poliai |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be integruoto reguliatoriaus |
| Sparnuotės skersmuo [mm] | 140mm |
| Ventiliatoriaus menčių skaičius | 48 |
| Korpuso medžiaga | Plastmasė |
| Sukimo kryptis | Rotacija prieš laikrodžio rodyklę |