- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 2326903 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 2326903 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Plotis [mm] | 161,3mm |
| Aukštis 1 [mm] | 74,4mm |
| Aukštis 2 [mm] | 72,9mm |
| Storis [mm] | 20,1mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su integruotu įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktu |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 2vienai ašiai |
| Įspėjimo kontakto ilgis [mm] | 257mm |
| WVA numeris | 23269 |
| Stabdžių sistema | Teves |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | 82029300 |
| Pakuotės ilgis [cm] | 20,9cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 13,4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,8cm |
| Svoris [kg] | 2,4kg |
| Prekės kodas | 2326903 |
| Gamintojų leidimas | TEXTAR |
| Plotis [mm] | 161,3mm |
| Aukštis 1 [mm] | 74,4mm |
| Aukštis 2 [mm] | 72,9mm |
| Storis [mm] | 20,1mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Su integruotu įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktu |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 2vienai ašiai |
| Įspėjimo kontakto ilgis [mm] | 257mm |
| WVA numeris | 23269 |
| Stabdžių sistema | Teves |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | 82029300 |
| Pakuotės ilgis [cm] | 20,9cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 13,4cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,8cm |
| Svoris [kg] | 2,4kg |