- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | FDB1497 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FDB1497 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stūmoklio spaustuku |
| Plotis [mm] | 161mm |
| Aukštis [mm] | 72,9mm |
| Aukštis 1 [mm] | 74,4mm |
| Storis [mm] | 20,1mm |
| WVA numeris | 23269 |
| WVA numeris | 23270 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Įsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktą |
| Svoris [kg] | 2,3kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 20,32cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 11,938cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,382cm |
| Prekės kodas | FDB1497 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Be priedų |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stūmoklio spaustuku |
| Plotis [mm] | 161mm |
| Aukštis [mm] | 72,9mm |
| Aukštis 1 [mm] | 74,4mm |
| Storis [mm] | 20,1mm |
| WVA numeris | 23269 |
| WVA numeris | 23270 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Įsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktą |
| Svoris [kg] | 2,3kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 20,32cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 11,938cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,382cm |