- Prekių katalogas
- Variklio montavimas
- Variklio montavimas
Variklio montavimas
| Prekės kodas | 50206 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Kategorija | Variklio montavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 50206 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [kg] | 0,057kg |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 31mm |
| Aukštis 1 [mm] | 28mm |
| Aukštis 2 [mm] | 34mm |
| Prekės kodas | 50206 |
| Gamintojų leidimas | 3RG |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Svoris [kg] | 0,057kg |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 31mm |
| Aukštis 1 [mm] | 28mm |
| Aukštis 2 [mm] | 34mm |