- Prekių katalogas
- Variklio montavimas
- Variklio montavimas
Variklio montavimas
| Prekės kodas | 8091041 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Kategorija | Variklio montavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 8091041 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Ilgis 2 [mm] | 34mm |
| Ilgis 1 [mm] | 28mm |
| OE numeriui | 180904 |
| Prekės kodas | 8091041 |
| Gamintojų leidimas | SASIC |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Ilgis 2 [mm] | 34mm |
| Ilgis 1 [mm] | 28mm |
| OE numeriui | 180904 |