- Prekių katalogas
- Komforto sistemos
- Galinių durų elektros variklis
Galinių durų elektros variklis
| Prekės kodas | 7094039 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Komforto sistemos |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 7094039 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Ilgis [mm] | 573mm |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Eiga [mm] | 167mm |
| Porinis gaminio numeris | 7094038 |
| Modelio metai nuo | 2015 |
| Modelio metai iki | 2018 |
| Prekės kodas | 7094039 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Ilgis [mm] | 573mm |
| Darbinis režimas | Elektr. |
| Eiga [mm] | 167mm |
| Porinis gaminio numeris | 7094038 |
| Modelio metai nuo | 2015 |
| Modelio metai iki | 2018 |