- Prekių katalogas
- Komforto sistemos
- Galinių durų elektros variklis
Galinių durų elektros variklis
| Prekės kodas | 10102086 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Kategorija | Komforto sistemos |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 10102086 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Ilgis [mm] | 573mm |
| Porinis gaminio numeris | 101-02-085 |
| Eiga [mm] | 167mm |
| Kabelio ilgis [mm] | 420mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 32,2mm |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 7poliai |
| Prekės kodas | 10102086 |
| Gamintojų leidimas | ABAKUS |
| Montavimo vieta | Dešinė |
| Ilgis [mm] | 573mm |
| Porinis gaminio numeris | 101-02-085 |
| Eiga [mm] | 167mm |
| Kabelio ilgis [mm] | 420mm |
| Korpuso skersmuo [mm] | 32,2mm |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 7poliai |