- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 21735 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 21735 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 76mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12,2mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 70mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Viršutinė priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Montavimo tipas | Hidro guolis |
| Prekės kodas | 21735 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 76mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12,2mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 70mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Viršutinė priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Montavimo tipas | Hidro guolis |