- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | TED27669 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED27669 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Spalva | Geltona |
| Būtinas kiekis | 2 |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 90 |
| Svoris [kg] | 0,5kg |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 70mm |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Prekės kodas | TED27669 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Spalva | Geltona |
| Būtinas kiekis | 2 |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 90 |
| Svoris [kg] | 0,5kg |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 70mm |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |