- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių būgnas
Stabdžių būgnas
| Prekės kodas | R-E0053 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | R-E0053 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 203mm |
| Išorinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 234mm |
| Maks. rato stebulės ilgis [mm] | 204,45mm |
| Vidinis rato stebulės ilgis [mm] | 51mm |
| Bendras rato stebulės ilgis [mm] | 76mm |
| Angų skaičius | 4 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 100mm |
| Sriegio matas 1 | M12x1,5 |
| Prekės kodas | R-E0053 |
| Gamintojų leidimas | RAP BRAKES |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 203mm |
| Išorinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 234mm |
| Maks. rato stebulės ilgis [mm] | 204,45mm |
| Vidinis rato stebulės ilgis [mm] | 51mm |
| Bendras rato stebulės ilgis [mm] | 76mm |
| Angų skaičius | 4 |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 100mm |
| Sriegio matas 1 | M12x1,5 |