- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių būgnas
Stabdžių būgnas
| Prekės kodas | DP1010.11.1696 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | DP1010.11.1696 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Ilgis [mm] | 234mm |
| Aukštis [mm] | 76mm |
| Minimalus storis [mm] | 204,4mm |
| Išorinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 234mm |
| Bendras rato stebulės ilgis [mm] | 76mm |
| Centravimo skersmuo [mm] | 51,9mm |
| Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 204mm |
| Prekės kodas | DP1010.11.1696 |
| Gamintojų leidimas | Dr!ve+ |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Ilgis [mm] | 234mm |
| Aukštis [mm] | 76mm |
| Minimalus storis [mm] | 204,4mm |
| Išorinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 234mm |
| Bendras rato stebulės ilgis [mm] | 76mm |
| Centravimo skersmuo [mm] | 51,9mm |
| Vidinis stabdžių cilindro skersmuo [mm] | 204mm |