- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Stebulės laikiklio įvorė
Stebulės laikiklio įvorė
| Prekės kodas | M-S4247 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S4247 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Montavimo tipas | Hidro guolis |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Plotis [mm] | 58mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 61mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtu |
| Prekės kodas | M-S4247 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Montavimo tipas | Hidro guolis |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Plotis [mm] | 58mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 61mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtu |