- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Ašies korpuso guolių komplektas
Ašies korpuso guolių komplektas
| Prekės kodas | 06676 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 06676 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 58mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 61mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo tipas | Hidro guolis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtais |
| Prekės kodas | 06676 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 58mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 61mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo tipas | Hidro guolis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su varžtais |