- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | M-S4054 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S4054 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Storis [mm] | 51mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 21mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 63mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 71mm |
| Prekės kodas | M-S4054 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Storis [mm] | 51mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 21mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 63mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 71mm |