- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 32 93 2542 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 32 93 2542 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Porinis gaminio numeris | 32 93 2541 |
| Plotis [mm] | 170mm |
| Storis [mm] | 51mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 79mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tvirtinimo medžiaga |
| Prekės kodas | 32 93 2542 |
| Gamintojų leidimas | SWAG |
| Porinis gaminio numeris | 32 93 2541 |
| Plotis [mm] | 170mm |
| Storis [mm] | 51mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 19mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 79mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Medžiaga | Aliuminis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tvirtinimo medžiaga |