- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 320502 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 320502 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Gamintojo apribojimas | ATE |
| Storis [mm] | 18,6mm |
| Ilgis [mm] | 172,5mm |
| Aukštis [mm] | 69,3mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Plotis [mm] | 172,5mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 320502 |
| Gamintojų leidimas | DACO |
| Gamintojo apribojimas | ATE |
| Storis [mm] | 18,6mm |
| Ilgis [mm] | 172,5mm |
| Aukštis [mm] | 69,3mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neparengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Plotis [mm] | 172,5mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |