| Prekės kodas | JQ101172 |
| Gamintojų leidimas | KAMOKA |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | JQ101172 |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Plotis [mm] | 172mm |
| Storis [mm] | 18mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neįsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontakto |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Aukštis 1 [mm] | 69mm |
| Aukštis 2 [mm] | 73mm |
| Prekės kodas | JQ101172 |
| Plotis [mm] | 172mm |
| Storis [mm] | 18mm |
| Stabdžių sistema | ATE |
| Aukštis 1 [mm] | 69mm |
| Aukštis 2 [mm] | 73mm |