- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 807608 |
| Gamintojų leidimas | SIDEM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 807608 |
| Gamintojų leidimas | SIDEM |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Vidinis skersmuo [mm] | 18mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 18mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Porinis gaminio numeris | 807607 |
| Prekės kodas | 807608 |
| Gamintojų leidimas | SIDEM |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Vidinis skersmuo [mm] | 18mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 18mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Porinis gaminio numeris | 807607 |