- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | M-S4601 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S4601 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Ilgis [mm] | 76mm |
| Storis [mm] | 45mm |
| Plotis [mm] | 102mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 18mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 52mm |
| Porinis gaminio numeris | M-S4602 |
| Prekės kodas | M-S4601 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Ilgis [mm] | 76mm |
| Storis [mm] | 45mm |
| Plotis [mm] | 102mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 18mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 52mm |
| Porinis gaminio numeris | M-S4602 |