- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | TA1572 |
| Gamintojų leidimas | DELPHI |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TA1572 |
| Gamintojų leidimas | DELPHI |
| Sriegio dydis | M16x1.5 |
| Sriegio tipas | Su dešininiu sriegiu |
| Kūgio dydis [mm] | 14,8mm |
| Porinis gaminio numeris | TA1557 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 126mm |
| Plotis [mm] | 41mm |
| Aukštis [mm] | 70mm |
| Prekės kodas | TA1572 |
| Gamintojų leidimas | DELPHI |
| Sriegio dydis | M16x1.5 |
| Sriegio tipas | Su dešininiu sriegiu |
| Kūgio dydis [mm] | 14,8mm |
| Porinis gaminio numeris | TA1557 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 126mm |
| Plotis [mm] | 41mm |
| Aukštis [mm] | 70mm |