- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 64233 |
| Gamintojų leidimas | SIDEM |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 64233 |
| Gamintojų leidimas | SIDEM |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 86mm |
| Sriegio dydis | FM16X1,5R |
| Kūgio dydis [mm] | 14,7mm |
| Porinis gaminio numeris | 64232 |
| Prekės kodas | 64233 |
| Gamintojų leidimas | SIDEM |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Ilgis [mm] | 86mm |
| Sriegio dydis | FM16X1,5R |
| Kūgio dydis [mm] | 14,7mm |
| Porinis gaminio numeris | 64232 |