- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 05P1485 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 05P1485 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Aukštis 1 [mm] | 64,1mm |
| Plotis [mm] | 131,5mm |
| Storis [mm] | 18mm |
| Stabdžių sistema | TRW |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | KS0078 |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | KS0168 |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | KS0193 |
| Aukštis 2 [mm] | 71,6mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | KS0076 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | 05P1485 |
| Gamintojų leidimas | LPR |
| Aukštis 1 [mm] | 64,1mm |
| Plotis [mm] | 131,5mm |
| Storis [mm] | 18mm |
| Stabdžių sistema | TRW |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | KS0078 |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | KS0168 |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | KS0193 |
| Aukštis 2 [mm] | 71,6mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | KS0076 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |