- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | FDB4080 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | FDB4080 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | TRW |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stūmoklio spaustuku |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stabdžių apkabos varžtais |
| Plotis [mm] | 131,5mm |
| Aukštis [mm] | 64,1mm |
| Aukštis 1 [mm] | 71,6mm |
| Storis [mm] | 17,9mm |
| Spaustukų skaičius | 4 |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI316 |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI365 |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI401 |
| WVA numeris | 23984 |
| WVA numeris | 23985 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Svoris [kg] | 1,775kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 20,574cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 12,446cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,382cm |
| Srieginių varžtų skaičius | 2 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Prekės kodas | FDB4080 |
| Gamintojų leidimas | FERODO |
| Stabdžių sistema | TRW |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stūmoklio spaustuku |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stabdžių apkabos varžtais |
| Plotis [mm] | 131,5mm |
| Aukštis [mm] | 64,1mm |
| Aukštis 1 [mm] | 71,6mm |
| Storis [mm] | 17,9mm |
| Spaustukų skaičius | 4 |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI316 |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI365 |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | FWI401 |
| WVA numeris | 23984 |
| WVA numeris | 23985 |
| Patikros žymė | R90 Homologated |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Parengta susidėvėjimo indikatoriui |
| Svoris [kg] | 1,775kg |
| Kiekis pagal ašį | 4 |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės ilgis [cm] | 20,574cm |
| Pakuotės plotis [cm] | 12,446cm |
| Pakuotės aukštis [cm] | 8,382cm |
| Srieginių varžtų skaičius | 2 |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |