- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 5063600710 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 5063600710 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Stabdžių sistema | Teves |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Plotis [mm] | 172mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neįsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontakto |
| Aukštis 1 [mm] | 72,5mm |
| Aukštis 2 [mm] | 69,3mm |
| Aukštis [mm] | 72,3mm |
| Storis [mm] | 18,5mm |
| Prekės kodas | 5063600710 |
| Gamintojų leidimas | JP GROUP |
| Stabdžių sistema | Teves |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Plotis [mm] | 172mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Neįsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontakto |
| Aukštis 1 [mm] | 72,5mm |
| Aukštis 2 [mm] | 69,3mm |
| Aukštis [mm] | 72,3mm |
| Storis [mm] | 18,5mm |