- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | TED98572 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | TED98572 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spalva | Raudona |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Būtinas kiekis | 2 |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 80 |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Svoris [kg] | 0,135kg |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Prekės kodas | TED98572 |
| Gamintojų leidimas | TEDGUM |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Spalva | Raudona |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Montavimo vieta | Kairė ir dešinė |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su tepimo dangteliu |
| Montavimo vieta | Išor. |
| Būtinas kiekis | 2 |
| „Shore-A“ kietumo koeficientas, pagrindinis korpusas | 80 |
| Medžiaga | PU (poliuretanas) |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Svoris [kg] | 0,135kg |
| Montavimo vieta | Vidinis |