- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | M-S5044 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | M-S5044 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Storis [mm] | 48mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 46mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Kreipiamąjai trauklei |
| Prekės kodas | M-S5044 |
| Gamintojų leidimas | MERTZ |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Storis [mm] | 48mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 46mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Kreipiamąjai trauklei |