- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Vikšro valdymo svirtis
Vikšro valdymo svirtis
| Prekės kodas | ZWT-BM-011 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ZWT-BM-011 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Įstrižinis balansyras |
| Ilgis [mm] | 305mm |
| Kūgio dydis [mm] | 12mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Prekės kodas | ZWT-BM-011 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Įstrižinis balansyras |
| Ilgis [mm] | 305mm |
| Kūgio dydis [mm] | 12mm |
| Medžiaga | Plienas |