- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | ZTT-MZ-018A |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ZTT-MZ-018A |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Plotis [mm] | 70mm |
| Aukštis [mm] | 70mm |
| Aukštis 1 [mm] | 70mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 70mm |
| Prekės kodas | ZTT-MZ-018A |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Plotis [mm] | 70mm |
| Aukštis [mm] | 70mm |
| Aukštis 1 [mm] | 70mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 70mm |