- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | ZTP-TY-057B |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ZTP-TY-057B |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 61mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Storis [mm] | 58mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Prekės kodas | ZTP-TY-057B |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Apatinis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Būtinas kiekis | 2 |
| Išorinis skersmuo [mm] | 55mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 61mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Storis [mm] | 58mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |