- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | ZTP-MZ-046C |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ZTP-MZ-046C |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Išorinis skersmuo [mm] | 38mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 18mm |
| Storis [mm] | 50mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Prekės kodas | ZTP-MZ-046C |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Išorinis skersmuo [mm] | 38mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 18mm |
| Storis [mm] | 50mm |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |