- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | ZTP-CH-025A |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ZTP-CH-025A |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Apatinė priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Tik gaminiui Nr. | ZWD-CH-030 |
| Tik gaminiui Nr. | ZWD-CH-031 |
| Tik gaminiui Nr. | ZWD-MS-092 |
| Tik gaminiui Nr. | ZWD-MS-093 |
| Prekės kodas | ZTP-CH-025A |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Apatinė priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirčiai |
| Tik gaminiui Nr. | ZWD-CH-030 |
| Tik gaminiui Nr. | ZWD-CH-031 |
| Tik gaminiui Nr. | ZWD-MS-092 |
| Tik gaminiui Nr. | ZWD-MS-093 |