- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | NPW-RE-107 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | NPW-RE-107 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 26 |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 23 |
| Ilgis [mm] | 651mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 79mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 84mm |
| Prekės kodas | NPW-RE-107 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 26 |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 23 |
| Ilgis [mm] | 651mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 79mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 84mm |