- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Pusašis
Pusašis
| Prekės kodas | NPW-ME-136 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | NPW-ME-136 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 27 |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 27 |
| Ilgis [mm] | 773mm |
| Ilgis 2 [mm] | 74mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 102,9mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 102,9mm |
| ABS žiedo skersmuo [mm] | 84mm |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 48 |
| Prekės kodas | NPW-ME-136 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Transmisijos tipas | Automatinė pavarų dėžė |
| Išorinis dantr. dif. pusėje | 27 |
| Išorinis dantr. rato pusėje | 27 |
| Ilgis [mm] | 773mm |
| Ilgis 2 [mm] | 74mm |
| Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm] | 102,9mm |
| Rato pusės jungties skersmuo [mm] | 102,9mm |
| ABS žiedo skersmuo [mm] | 84mm |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 48 |