- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | KLT-RE-008 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | KLT-RE-008 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Plotis [mm] | 77mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 132,7mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 25mm |
| Prekės kodas | KLT-RE-008 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Plotis [mm] | 77mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 132,7mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 25mm |