- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | KLP-PL-022 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | KLP-PL-022 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Plotis [mm] | 84mm |
| 1 plotis [mm] | 42mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 157mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 91,2mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 34,2mm |
| Montavimo angų skaičius | 5 |
| Prekės kodas | KLP-PL-022 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu ABS jutikliu |
| Plotis [mm] | 84mm |
| 1 plotis [mm] | 42mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 157mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 91,2mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 34,2mm |
| Montavimo angų skaičius | 5 |