- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | KLP-MZ-039 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | KLP-MZ-039 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Plotis [mm] | 37mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 72mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 39mm |
| Prekės kodas | KLP-MZ-039 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Plotis [mm] | 37mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 72mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 39mm |