- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato stebulė
Rato stebulė
| Prekės kodas | KLP-HD-022P3 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | KLP-HD-022P3 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rato tvirtinimo smeigėmis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 139,6mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 114mm |
| Krumplių skaičius | 28 |
| Prekės kodas | KLP-HD-022P3 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rato tvirtinimo smeigėmis |
| Išorinis skersmuo [mm] | 139,6mm |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 114mm |
| Krumplių skaičius | 28 |