- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato stebulė
Rato stebulė
| Prekės kodas | KLP-HD-009P |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | KLP-HD-009P |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rato tvirtinimo smeigėmis |
| Aukštis [mm] | 85mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 40mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 38mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 61mm |
| Krumplių skaičius | 26 |
| Prekės kodas | KLP-HD-009P |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rato tvirtinimo smeigėmis |
| Aukštis [mm] | 85mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 40mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 38mm |
| Išorinis skersmuo 2 [mm] | 61mm |
| Krumplių skaičius | 26 |