- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolio komplektas
Rato guolio komplektas
| Prekės kodas | KLP-FR-039 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | KLP-FR-039 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rato stebule |
| Išorinis skersmuo [mm] | 125,8mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 49mm |
| Prekės kodas | KLP-FR-039 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rato stebule |
| Išorinis skersmuo [mm] | 125,8mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 49mm |