- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Jutiklis, rato greitis
Jutiklis, rato greitis
| Prekės kodas | HCA-MS-017 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | HCA-MS-017 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Bendras ilgis [mm] | 800mm |
| Montavimo aukštis [mm] | 28mm |
| Kabelio ilgis [mm] | 730mm |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Porinis gaminio numeris | HCA-MS-018 |
| Jutiklio tipas | Indukcinis jutiklis |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Prekės kodas | HCA-MS-017 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Bendras ilgis [mm] | 800mm |
| Montavimo aukštis [mm] | 28mm |
| Kabelio ilgis [mm] | 730mm |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Porinis gaminio numeris | HCA-MS-018 |
| Jutiklio tipas | Indukcinis jutiklis |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |