- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Jutiklis, rato greitis
Jutiklis, rato greitis
| Prekės kodas | HCA-FT-015 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | HCA-FT-015 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Bendras ilgis [mm] | 1 130mm |
| Montavimo aukštis [mm] | 38mm |
| Kabelio ilgis [mm] | 1 060mm |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Porinis gaminio numeris | HCA-FT-014 |
| Jutiklio tipas | Holo jutiklis |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |
| Prekės kodas | HCA-FT-015 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Bendras ilgis [mm] | 1 130mm |
| Montavimo aukštis [mm] | 38mm |
| Kabelio ilgis [mm] | 1 060mm |
| Kištukinių kontaktų skaičius | 2Poliai |
| Porinis gaminio numeris | HCA-FT-014 |
| Jutiklio tipas | Holo jutiklis |
| Jungties korpuso forma | Ovalas |