Spyruoklė
| Prekės kodas | ASZ-FR-036 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | ASZ-FR-036 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė su pastovaus diametro viela |
| Ilgis [mm] | 232mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 168mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 18mm |
| Prekės kodas | ASZ-FR-036 |
| Gamintojų leidimas | NTY |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Spyruoklės forma | Sraigtinė spiralė su pastovaus diametro viela |
| Ilgis [mm] | 232mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 168mm |
| Vielos skersmuo [mm] | 18mm |