- Prekių katalogas
- Langų valymas
- Valytuvo variklis
Valytuvo variklis
| Prekės kodas | 99550758501 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Kategorija | Langų valymas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 99550758501 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Įtampa [V] | 12V |
| Svoris [kg] | 1,02kg |
| Jungčių skaičius | 4 |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Montavimo vieta | Priekis |
| Prekės kodas | 99550758501 |
| Gamintojų leidimas | vika |
| Įtampa [V] | 12V |
| Svoris [kg] | 1,02kg |
| Jungčių skaičius | 4 |
| Būtinas kiekis | 1 |
| Montavimo vieta | Priekis |